Українські паралімпійці вибороли 9 нагород міжнародного турніру

З 15 по 20 травня 2018 року в італійському місті Рієті проходив  міжнародний турнір з легкої атлетики, де успішно виступила національна паралімпійська збірна команда України. Всього у змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 29 країн-учасниць.

Українській команді у складі 7 спортсменів вдалось вибороти 9 високих нагород, серед яких - 4 золоті та 5 срібних медалей.

Вихованка Херсонського регіонального центру «Інваспорт»  Даниліна Людмила  зввоювала  2 медалі - золоту у бігу на дистанції 1500 м, срібну - у бігу на дистанції 800 м.

Чемпіонами також стали: Шуляр Юлія (біг на дистанції 400 м), Зазуляк Ольга  ( потрійний стрибок) . Волуйкевич Павло  завоював  золоту нагороду у бігу на дистанції 800 м та  срібну  - у бігу на дистанції 1500 м;

Срібні призери :Єзловецька Наталія (бігі на дистанції 400 м), Шпачинська Вікторія ((штовхання ядра), Роздобудько Олена (стрибки в довжину).