Фінальні змагання XXV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей з вадами слуху

З 15 по 18 травня 2018 року у м. Миколаєві відбулись фінальні змагання XXV Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе» з плавання серед дітей з вадами слуху, у якому брали участь 52 спортсмени з 13 областей країни.

Херсонську область представляли 3 вихованки відділення з плавання Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради: Давидова Богдана, Довбня Вікторія та Губа Дана (тренер-викладач  Н.Шкуропат).

Херсонські спортсменки виступили успішно і показали наступні результати.

Давидова Богдана (Херсонська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів) стала чемпіонкою на дистанціях 50 метрів батерфляєм та 100 метрів вільним стилем;

Довбня Вікторія (Херсонська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів)  виборола 2 місце на дистанції 50 метрів та 100 метрів брасом,  3 місце - 200 метрів  комплексним плаванням;

Губа Дана (ЗНЗ № 48)  зайняла 2 місце на дистанції 50 метрів вільним стилем. 3 місце - на дистанції 50 метрів  та 100 метрів на спині.