Жіноча збірна з вільної боротьби - перша на чемпіонаті Європи

З 14 по 17 травня у м. Скоп’є (Македонія) відбувся чемпіонат Європи  з вільної боротьби серед кадетів.

У складі збірної України  виступала представниця Херсонського вищого училища фізичної культури Антоніна Кулагіна  з села Приморське Скадовського району.

За підсумками змагань молоді українські спортсменки показали неймовірний результат - 7 медалей. Збірна України посіла перше місце в загальнокомандному заліку.

Чемпіонками стали Софія Кушнір у  вазі 40 кг, Софія Винник (53 кг), Оксана Чудик (65 кг) ,  Антоніна Кулагіна (61 кг).

Антоніна у фінальному поєдинку отримала чисту перемогу над італійкою Лаурою Годіно. Тренують спортсменку Денис Баїров і Валерій Іздебський, перший тренер - Валерій Ціомашко.

Срібну нагороду завоювала Альбіна Рілля у ваговій категорії (46 кг)

Бронзу у ваговій категорії  69 кг  виборола Анастасія Альпєєва, у ваговій категорії 49 кг - Тетяна Профатілова

Таким чином, дівчата  ще раз довели, що Україна є беззаперечним лідером в європейській жіночій боротьбі.