У фіналі чемпіонату України з футболу ДЮФЛ команд U15 херсонської команди не буде

У неділю, 10 червня, у Хкпсреі  на футбольному полі зі штучним покриттям комплексної ДЮСШ відбувся матч-відповідь стикового турніру за вихід у фінал чемпіонату України з футболу дитячо-юнацької футбольної ліги.

Зустрічалися переможці VI зони «КДЮСШ» (Херсон) та ДЮСШ № 5 ФК «Кривбас» (Кривий Ріг) - переможець ІІІ зони.

У першій грі цих команд ФК «Кривбас» виграв з рахунком  2: 1.

У матчі-відповіді херсонці з перших хвилин дружно атакували і першими відкрили рахунок. Але гості швидко пристосувалися і до покриття футбольного поля, і до тактики господарів. Використовуючи швидких флангових нападників, ФК «Кривбас» став створювати територіальну перевагу, яке поступово перейшло і в гольове.  Зрівнявши рахунок до кінця першого тайму, гості вийшли вперед - 2: 1.

Другий тайм був в атаках херсонців. Але хвилювання і юнацька нервозність не дозволили досягти бажаного результату. А ось гості, холоднокровно діючи, в деяких епізодах домагалися максимуму.  У підсумку ФК «Кривбас» виграв матч і в Херсоні з рахунком 4: 3.

За результатами двох матчів у фіналі чемпіонату України серед команд вікової категорії 2003 року народження, на жаль, херсонців не буде.

Матчі фіналу пройдуть у Конотопі (Сумська область).