• Автомобільний спорт
  • Академічне веслування
  • Армспорт
  • Баскетбол, стрітбол
  • Більярдний спорт
  • Бодібілдінг
  • Бокс, кікбоксинг WAKO  та WRKA
  • Боротьба вільна, греко-римська
  • Боулінг
  • Важка атлетика
  • Велоспорт
  • Веслування на байдарках та каное
  • Вітрильний спорт
  • Волейбол, пляжний волейбол
  • Гандбол, пляжний гандбол
  • Гирьовий спорт
  • Гімнастика спортивна
  • Гімнастика художня
  • Дзюдо, самбо
  • Екстремальний спорт(паркур, скейтбордінг, BMX, велотріал, роликовий спорт, спортивний туризм, скелелазіння)
  • Єдиноборства (кіокушин карате, тхеквандо, традиційне окінавське  годзю-рю,  карате-до, айкідо, хортинг, універсальний бій, таїландський бокс Муей Тай)
  • Легка атлетика
  • Парашутний спорт
  • Пауерліфтинг
  • Пейнтбол
  • Підводний спорт
  • Плавання
  • Повітроплавальний спорт
  • Радіоспорт
  • Риболовний спорт
  • Спортивна акробатика
  • Спортивне орієнтування
  • Спортивні танці, танці на пілоні
  • Стрибки на батуті
  • Стрільба із лука
  • Стрільба кульова
  • Сумо
  • Теніс
  • Теніс настільний
  • Фігурне катання на ковзанах
  • Фітнес
  • Футбол, футзал, пляжний футбол
  • Хокей з шайбою
  • Черлідинг
  • Шахи, шашки
Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Галерея слави

Карпенко Карпенко Вікторія Павлівна майстер спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики, учасниця збірної олімпійської команди України на ХХVIII Олімпійських іграх 2000 року в Сіднеї
Детальніше
Карюхін Карюхін Георгій Тимофійович учасник ХІХ Олімпійських ігор 1968 року в Мехіко, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, заслужений тренер України
Детальніше
Качур Качур Вадим Миколайович майстер спорту СРСР  з веслування на байдарках (1958),  заслужений тренер Молдавської РСР (1964), заслужений тренер СРСР 1969), заслужений тренер УРСР (1990),  директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Голопристанської районної ради Херсонської області (2007)
Детальніше
Кім Кім Роберт Сергійович заслужений тренер України з сумо
Детальніше
Кірсанов Кірсанов Сергій Федорович срібний призер ХХІV Олімпійських ігор 1988 року у Сеулі з веслування на байдарах у складі четвірки  (Олександр Мотузенко, Ігор Нагаєв, Віктор Денисов) Назад 19.12.2014 "Спортивне сузір`я" – 2014: переможці в номінаціях 18 грудня спортивна спільнота України привітала переможців національної спортивної премії “Спор
Детальніше
Кобець Кобець Сергій Миколайович лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, віце-президент Херсонської обласної федерації спортивного орієнтування
Детальніше
Ковальова Ковальова Наталія Миколаївна - майстер спорту України з веслування академічного (2010). Срібний призер Перших Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року  в Сінгапурі.
Детальніше
Козлов Козлов Володимир Олександрович майстер спорту України міжнародного класу з академічного веслування, бронзовий призер XIV Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні
Детальніше
Колибельников Колибельников Олександр Іванович заслужений тренер СРСР з веслування на каное, старший тренер олімпійської збірної команди СРСР  з веслування на каное 1988 року
Детальніше
Колоколов Колоколов Сергій Вікторович заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, дворазовий чемпіон світу
Детальніше
Комаров Комаров Микола Анатолійович Срібний призер ХХVІ Олімпійських ігор 1988 року у Сеулі  з академічного веслування у складі чоловічої вісімки (Веніамін Бут, Андрій Васильєв, Віктор Дідук, Олександр Думчев, Павло Гурковський, Олександр Лук’янов -стерновий , Віктор Омельянович, Василь Тихонов).
Детальніше
Коновалюк Коновалюк Олександр Володимирович заслужений майстер спорту України з веслування академічного (2011). 
Детальніше
Кравченко Кравченко Вікторія Анатоліївна заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, дворазова срібна призерка ХІІІ Паралімпійських ігор 2008 року у Пекіні, срібна призерка ХIV Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні, бронзова призерка чемпіонату світу 2013 року (Франця) 
Детальніше
Кремзер Кремзер Олена Віталіївна майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби (2015), бронзова призерка  ІІ Юнацьких Олімпійських ігор  2014 року у Нанкіні                                                                  
Детальніше
Крук Крук Сергій Юрійович заслужений майстер спорту України з легкої атлетики (2001), бронзовий призер ХІХ Дефлімпйських ігор 2001 року (Італія), чемпіон та бронзовий призер ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року (Австралія), чемпіон ХХІ Дефдімпійських ігор 2009 року (Китай) 
Детальніше
Час для спорту!
19 Червня 2018
ПОШУК ПО САЙТУ
ГАЛЕРЕЯ СЛАВИ
Бенедик Елла Дмитрівна
Бенедик Елла Дмитрівна


лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, заслужений тренер України, тренер вищої категорії Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради


Бакарасєв Олександр Михайлович
Бакарасєв Олександр Михайлович
заслужений тренер України з веслування академічного  (1988)
Латиніна Лариса Семенівна
Латиніна Лариса Семенівна


Дев'ятиразова олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики.

Абсолютна чемпіонка Олімпійських ігор 1956 року в Мельбурні та 1960 року в Римі.

Олімпійська чемпіонка 1964 року в Токіо у особистому заліку та у складі команди 1956, 1960, 1964 років.


Всі особистості
ОПИТУВАННЯ
Чи будете Ви дивитися чемпіонат світу з футболу 2018 у Росії?

Архів опитувань
Наші Партнери