• Автомобільний спорт
  • Академічне веслування
  • Армспорт
  • Баскетбол, стрітбол
  • Більярдний спорт
  • Бодібілдінг
  • Бокс, кікбоксинг WAKO  та WRKA
  • Боротьба вільна, греко-римська
  • Боулінг
  • Важка атлетика
  • Велоспорт
  • Веслування на байдарках та каное
  • Вітрильний спорт
  • Волейбол, пляжний волейбол
  • Гандбол, пляжний гандбол
  • Гирьовий спорт
  • Гімнастика спортивна
  • Гімнастика художня
  • Дзюдо, самбо
  • Екстремальний спорт(паркур, скейтбордінг, BMX, велотріал, роликовий спорт, спортивний туризм, скелелазіння)
  • Єдиноборства (кіокушин карате, тхеквандо, традиційне окінавське  годзю-рю,  карате-до, айкідо, хортинг, універсальний бій, таїландський бокс Муей Тай)
  • Легка атлетика
  • Парашутний спорт
  • Пауерліфтинг
  • Пейнтбол
  • Підводний спорт
  • Плавання
  • Повітроплавальний спорт
  • Радіоспорт
  • Риболовний спорт
  • Спортивна акробатика
  • Спортивне орієнтування
  • Спортивні танці, танці на пілоні
  • Стрибки на батуті
  • Стрільба із лука
  • Стрільба кульова
  • Сумо
  • Теніс
  • Теніс настільний
  • Фігурне катання на ковзанах
  • Фітнес
  • Футбол, футзал, пляжний футбол
  • Хокей з шайбою
  • Черлідинг
  • Шахи, шашки
Всі види спорту, представлені в Херсонській області (в алфавітному порядку)

Офіційна сторінка / Підсумки чемпіонату області з футзалу 2013/14 року серед команд дівчат 2000/03 рр.н.

Підсумки чемпіонату області з футзалу 2013/14 року серед команд дівчат 2000/03 рр.н.



15-16 березня 2014 року в місті Бериславі в спорткомплексі «Юність» районної комплексної ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися змагання ІІ туру чемпіонату області з футзалу 2013/14 року серед команд дівчат 2000/03 років народження, у яких взяли участь 6 футзальних команд області цієї вікової групи.

У І турі узяли участь 9 команд. Команди «Колос-1» та «Колос-2» Каховської районної ДЮСШ «Колос» і команда «Спартак-2» ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак» через фінансову скруту не змогли взяти участь у змаганнях ІІ туру. Так як вони за тиждень попередили про свою відсутність на матчах ІІ туру та зіграли 50% матчів, то їм були зараховані поразки у матчах, що залишилося зіграти, з рахунком 0:3 і дисциплінарні санкції не застосовувалися.

Змагання ІІ туру чемпіонату відбувалися як продовження змагання І туру (розклад матчів, підсумкова таблиця і шахматка – додаються).

За підсумками проведених змагань переможницями чемпіонату області з футзалу 2013/14 року серед команд дівчат 2000/03 років народження стала команда «Золота нива-1» Цюрупинської районної ДЮСШ «Золота нива» (тренер Сергій Юдін, директор ДЮСШ Анатолій Діденко) у складі:  Аліна Іващенко, Валерія Гузик, Катерина Іванова, Анжела Семиженко, Анна Зоріна, Христина Михайленко, Валерія Іванова.

Срібний призер – «Освіта» Бериславської районної комплексної ДЮСШ ім. В.К.Сергеєва (тренер Євген Авраменко, директор ДЮСШ Юрій Сорочинський), бронзовий – команда «Золота нива-2» Цюрупинської районної ДЮСШ «Золота нива» (тренер Сергій Зібніцький,  директор ДЮСШ Анатолій Діденко).




   
ЧО_ дівч _00-03.xls
Всі документи
Час для спорту!
27 Червня 2019
ПОШУК ПО САЙТУ
ГАЛЕРЕЯ СЛАВИ
Резніков Вадим Григорович
Резніков Вадим Григорович
заслужений тренер СРСР зі стрільби із лука, майстер спорту міжнародного класу 
Сотников Іван Миколайович
Сотников Іван Миколайович


майстер спорту СРСР з веслування на байдарках, учасник XV Олімпійських ігор 1952 року  у Гельсінкі у складі першої делегації спортсменів Радянського Союзу, перший олімпієць Херсонщини.


Кувакін Вадим Вікторович
Кувакін Вадим Вікторович


переможець Кубку світу, неодноразовий переможець і призер  чемпіонатів і кубків України, майстер спорту  України міжнародного класу  зі спортивної гімнастики, учасник ХХVІІІ  Олімпійських ігор 2004 року  в Афінах 


Всі особистості
ОПИТУВАННЯ
Чи достатньо розвинута спортивна інфраструктура у Вашому регіоні на Херсонщині?

Архів опитувань
Наші Партнери