Херсонці завоювали 3 медалі чемпіонату України з боксу серед юніорів

З 18 по 24 лютого 2019 року у Харкові на базі спортивного манежу «ХТЗ» відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів.

На першості  України Херсонську область представляли наступні боксери вагових категорій: Тернавський Анатолій (до 46 кг), Тимошенко Іван (до 50 кг),  Вахітов Микита (до 59 кг), Височенко Микита (до 52 кг)  Струмило Владислав (до  54 кг),  Дядюн Микита (до 57 кг), Беленко Артем (до 60 кг), Пазич Радислав (до 63 кг), Пазич Ростислав (до 68 кг), Бондаренко Єгор (66 кг), Лопатин Богдан (до 70 кг),  Ізосімов Андрій (до 75 кг),  Шульга Валерій (+ 80 кг).

У підсумку херсонські  боксери  завоювали золоту і дві срібні медалі. Так, Пазич Радислав став чемпіоном України у ваговій категорії до 63 кг. Пазич Ростислав у ваговій категорії до 66 кг і Валерій Шульга в ваговій категорії +80 кг вибороли срібні нагороди чемпіонату.

Абсолютну першість у медальному заліку зайняла збірна команда Харківської області. В їх активі 5 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі. Друге та третє місця посіли команди міста Києва та Херсонської області відповідно.

Херсонці брали участь в змаганнях під керівництвом старшого тренера збірної Херсонської області з боксу серед юніорів Андрія Саца, тренерів Вадима Андриянова, Ігоря Бондаренка, Олега Губки і Дмитра Дзядевича.