Галерея слави

Ворона Йосип Петрович

Заслужений працівник фізичної культури УРСР, кандидат педагогічних наук, інструктор-методист виробничої гімнастики Херсонської швейної фабрики «Більшовичка» Народився   11 серпня 1920 року  у  с. …

Левандовський Едуард Іванович

Заслужений тренер України з таїландського боксу Муей Тай, старший тренер з тайського боксу Херсонського спортивного клубу «Ринг», тренер-викладач вищої категорії Херсонської ДЮСШ № 6 Херсонської м…

Бенедик Елла Дмитрівна

Заслужений тренер України з паралімпійського плавання, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер вищої категорії Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Херсонської міської ради, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року

Бабенко Олександр Степапнович

Заслужений тренер України зі спортивної гімнастики, кандидат у майстри спорту  СРСР, вчитель фізичної культури зі спортивно\ гімнастики  Херсонського фахового спортивного коледжу.Народився 26 вере…

Афанасьєв Дмитро Володимирович

Інструктор міжнародного класу з таеквон-до ІТФ України, володар чорного пояса, VI дан, дворазовий чемпіон Європи серед ветеранів, тренер херсонського клубу Таеквон-До ІТФ «Кобуксон» Народився 2…

Максименко Марина Віталіївна

-Заслужений майстер спорту України з сумо, багаторазова призерка Всесвітніх ігор з не олімпійських видів спорту та чемпіонатів світу з сумо, дворазова чемпіонка Європи

Кузнєцова (Мокерова) Тетяна Олександрівна

Майстер спорту СРСР  міжнародного класу з настільного тенісу, неодноразова призерка та переможниця чемпіонатів  СРСР і Європи, багаторазова чемпіонка УРСР,  заслужений працівник фізичної культури і…

Лісовська Юлія Миколаївна

Майстер спорту України з вільної боротьби, бронзова призерка чемпіонату Європи серед юніорів 2016 року, неодноразова  чемпіонка  і призерка чемпіонатів України, срібна призерка  рейтингового турні…

Жураховський Володимир Павлович

Заслужений тренер України з веслування на байдарках і каное, заслужений тренер СРСР, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Буленков Дмитро Вікторович

Майстер спорту України міжнародного класу з боксу,  чемпіон Європи серед юніорів 2000 року, бронзовий призер Кубка світу  2006 року, неодноразовий  чемпіон України, віце-президент Херсонської обла…

Кулагіна Антоніна Олегівна

Майстер спорту України з вільної боротьби, чемпіонка Європи   і світу серед кадетів, чемпіонка України  Народилася 9 листопада 2001 року у с. Приморське Скадовського району Херсонської області…

Борейко Станіслав Геннадійович

Майстер спорту СРСР міжнародного класу з веслування на байдарках,  бронзовий призер чемпіонату світу 1986 року,  срібний призер чемпіонату світу  1989 року, чотириразовий чемпіон СРСР   Народився  7…

Іздебський Валерій Іванович

Заслужений тренер України з вільної боротьби, суддя  міжнародної категорії, майстер спорту СРСР з вільної боротьби, голова громадської організації «Херсонська міська федерація спортивної боротьби …

Пасічник Ірина Віталіївна

Майстер спорту України з вільної боротьби, бронзова призерка чемпіонату Європи серед молоді до 23 років, срібна призерка чемпіонату світу серед військовослужбовців,  бронзова призерка  І Всесвітніх п…

Ріжко Тетяна Миколаївна

Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби,  чемпіонка і срібна призерка чемпіонату Європи 2021 року, володарка Індивідуального Кубку світу 2020 року Народилася 14 лютого 1998 …

Вечерок Євгеній Матвійович

Майстер  спорту СРСР з настільного тенісу, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії з настільного тенісу, заслужений працівник фізичної культури  і спорту України, почесний громадянин…

Андріянов Вадим Григорович

Майстер спорту України міжнародного класу з боксу, п’ятиразовий чемпіон України з боксу серед юніорів, бронзовий призер чемпіонату світу серед військовослужбовців, старший тренер збірної  Херсонсь…

Павлов Роман Валерійович

Заслужений тренер України, старший тренер національної збірної  жіночої команди України з вільної боротьби, голова суддівського комітету України, єдиний в Україні  суддя Олімпійської 1S категорії …

Калініна Ангеліна Сергіївна

Майстер спорту України міжнародного класу з тенісу,  чемпіонка ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року у Нанкіні  у парному розряді, фіналістка  Вімблдонського турніру 2013 року серед юніорів …

Велієв Антон Усеінович

Майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху, учасник ХХІІ літніх Дефлімпійських ігор 2013 року у Софії та ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року в м. Самсун, чемпіон світу та Європи з настільного тенісуу

Нашi партнери