Галерея слави

Козе́нко Ганна Вікторівна

Майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики,  чемпіонка Європи серед юніорів, срібна і бронзова призерка чемпіонатів світу і Європи серед юніорів, молоді до 23 років та доросли…

Кльо́нов Давид Васильович

Майстер спорту СРСР з гирьового спорту, майстер спорту України, семиразовий чемпіон  світу серед ветеранів, багаторазовий чемпіон УкраїниНародився 5 травня 1946 року  у  с. Новоселівка Голопристан…

Капустін Олександр Вікторович

Кандидат у майстри спорту України з веслування академічного, учасник XXVI літніх Олімпійських ігор 1996 року в Атланті Народився 28 жовтня 1977 року у м. Скадовську Херсонської області. Випускник Х…

Карпець Олександр Сергійович

Заслужений майстер спорту України з гирьового спорту, неодноразовий чемпіон світу та чемпіон України у багатоборстві та в окремих вправах Народився 16 червні 1979 року у с. Степне Бериславського р…

Кісільов Сергій Леонідович

Майстер спорту міжнародного класу, чемпіон, срібний та бронзовий призер чемпіонатів світу з веслування на байдарках, багаторазовий чемпіон СРСР та України   Народився 19 липня 1963 року у Хер…

Кіста́нов Михайло Анатолійович

Заслужений тренер СРСР  та України з веслування на байдарках і каное, вчитель вищої категорії фізичної культури  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 56   Народився 18 лютого …

Кисильова Юлія Сергіївна

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, бронзова призерка ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор 2017 року у м. Самсун (Туреччина) у метанні молота  …

Костючук Юрій Назарович

майстер спорту СРСР  міжнародного класу  з веслування на байдарках і каное, заслужений тренер України,  почесний працівник фізичної культури і спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Корчмід Олександр Миколайович

майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (стрибки з жердиною), срібний  призер чемпіонату світу серед  юніорів, чемпіон Європи, чемпіон ХХІІ  Всесвітньої  Універсіади  і бронзовий призер ХХІІІ  Всесвітньої Універсіади, учасник ХХVIII літніх Олімпійських ігор 2004 року в Афінах та  ХХІХ літніх Олімпійських ігор 2008 року в Пекіні

Кувакін Вадим Вікторович

переможець Кубку світу, неодноразовий переможець і призер  чемпіонатів і кубків України, майстер спорту  України міжнародного класу  зі спортивної гімнастики, учасник ХХVІІІ  Олімпійських ігор 2004 року  в Афінах 

Кобець Юлія Сергіївна

неодноразова чемпіонка і призерка чемпіонатів світу, Європи та України зі  спортивного орієнтування та спортивної радіопеленгації

Качур Вадим Миколайович

майстер спорту СРСР  з веслування на байдарках (1958),  заслужений тренер Молдавської РСР (1964), заслужений тренер СРСР 1969), заслужений тренер УРСР (1990),  директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Голопристанської районної ради Херсонської області (2007)

Кузнєцова Тетяна Олександрівна

лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, учитель фізичної культури з настільного тенісу  Херсонського вищого училища фізичної культури, тренер юнацької збірної команди, багаторазова чемпіонка України

Кобець Сергій Миколайович

лауреат Всеукраїнського конкурсу «Народні Герої» від Херсонської області 2017 року, віце-президент Херсонської обласної федерації спортивного орієнтування

Кремзер Олена Віталіївна

майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби (2015), бронзова призерка  ІІ Юнацьких Олімпійських ігор  2014 року у Нанкіні                                                                  

Козлов Володимир Олександрович

майстер спорту України міжнародного класу з академічного веслування, бронзовий призер XIV Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні

Кравченко Вікторія Анатоліївна

заслужений майстер спорту України з легкої атлетики, дворазова срібна призерка ХІІІ Паралімпійських ігор 2008 року у Пекіні, срібна призерка ХIV Паралімпійських ігор 2012 року у Лондоні, бронзова призерка чемпіонату світу 2013 року (Франця) 

Крук Сергій Юрійович

заслужений майстер спорту України з легкої атлетики (2001), бронзовий призер ХІХ Дефлімпйських ігор 2001 року (Італія), чемпіон та бронзовий призер ХХ Дефлімпійських ігор 2005 року (Австралія), чемпіон ХХІ Дефдімпійських ігор 2009 року (Китай) 

Кім Роберт Сергійович

заслужений тренер України з сумо

Ковальова Наталія Миколаївна

- майстер спорту України з веслування академічного (2010). Срібний призер Перших Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року  в Сінгапурі.

Нашi партнери