Троє юних новокаховчан увійшли до складу збірної Херсонщини з боксу (U-14)

З 27 лютого по 1 березня 2019 року  в м. Олешки за програмою Х юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2019 року відбулися обласні змагання з боксу серед юнаків 2005-2006 років народження. У змаганнях взяли участь команди з різних районів, ОТГ та міст Херсонської області, серед яких була і збірна команда Нової Каховки.

У складі команди було 8 вихованців тренерів з боксу, які працюють у Новій Каховці: заслуженого тренера України з боксу, тренера-викладача ДЮСШ Новокаховської міської ради Василя Царікова, тренера-викладача ДЮСШ Новокаховської міської ради  Артема Царікова, голови ГО СК з боксу «Данька», депутата Новокаховської міської ради  Олександра Курдова,  голови та тренера ГО СК «Таврійськ»  Ігоря Бондаренко.

За регламентом змагань, в загальнокомандний залік йдуть 12 найкращих результатів.  Дійшовши до фіналу у підсумку новокаховські юнаки посіли наступні призові місця: ІІ місце – Тоган Ілля (37 кг, гімназія). Стародубець Нікіта (38 кг, ЗОШ № 1), Грицин Іван (80 кг, ЗОШ № 7); ІІІ місце – Бай Денис (44,5 кг, ЗОШ № 5), Гоцківський Віктор (50 кг, СЗОШ № 8), Власов Артем (59 кг, ЗОШ № 1), Кубарєв Ярослав (59 кг, ЗОШ № 10).

Загальнокомандні місця розподілились наступним чином: І місце – м. Олешки;  ІІ місце – м. Херсон; ІІІ місце – Генічеський район. Збірна команда міста Нова Каховка посіла IV загальнокомандне місце.

Тоган Ілля, Стародубець Нікіта та Грицин Іван, які зайняли другі місця у своїй ваговій категорії, включені до складу збірної команди Херсонської області і після проведення тренувального збору в кінці березня 2019 року  візьмуть участь у регіональних змаганнях з боксу, що проходитимуть в м. Миколаєві.

Нашi партнери