Євонов Володимир Євгенович

майстер спорту України з вільної боротьби, заслужений тренер України, почесний працівник фізичної культури і спорту України, головний тренер жіночої збірної команди України з вільної боротьби

Народився 10 грудня 1965 року у м. Херсоні.

\Освіта вища,  у 1997 році закінчив Український державний   університет фізичного виховання та  спорту (Київ), викладач фізичного виховання, тренер з вільної боротьби, тренер-викладач вищої категорії.

Майстер спорту України з вільної боротьби  (1985), заслужений тренер України (1999).

Почесний працівник фізичної культури і спорту України.

Тренер Херсонського вищого училища фізичної культури  (1992-1996).

Старший тренер Херсонської обласної СДЮСШОР з вільної боротьби ( з 1997)

Старший тренер  збірної команди України  (з 1997).

Головний тренер жіночої збірної команди України з вільної боротьби (з 2007)

Спортивні досягнення:

1984 рік
- бронзовий призер Кубку СРСР

1986 рік - бронзовий призер Кубку СРСР

1987  рік - чемпіон СРСР з вільної боротьби серед молоді

1987 рік  - бронзовий призер ІХ  Спартакіади народів СРСР

1988. рік - срібний призер  Кубку СРСР

З 1997 по 2000 роки працював старшим тренером збірної команди України з вільної боротьби. Очолював молодіжну збірну команду України. Був тренером основного складу чоловічої збірної команди України. Під його керівництвом команди неодноразово посідали призові місця та були переможцями чемпіонатів світу та Європи.

Підготував: 28 майстрів спорту України, 4 майстрів спорту України міжнародного класу Серед його вихованців -  срібний призер чемпіонату світу Асанов Ельдар, срібний призер чемпіонату Європи та світу серед молоді Темботов Анзор,  бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів Кержковський Максим,  срібні призери чемпіонату світу серед кадетів Апшев Анзор і Лук’яненко Олег,  призер та чемпіон світу серед юніорів Кушхов Мурадін.

У 2007 році був призначений головним тренером жіночої збірної команди України з вільної боротьби, яку подальше готував до Олімпійських ігор у Пекіні. Учасниця збірної команди Ірина  Мерлені стала бронзовою призеркою Олімпіади в Пекіні.

У 2010 році на чемпіонаті Європи серед кадетів команда посіла перше місце, на Кубку світу - четверте, на чемпіонаті Європи серед юніорок – друге місце; у 2011 році  на чемпіонаті Європи команда України зайняла перше місце, на чемпіонаті Європи серед юніорок – друге місце; у березні 2012 року команда стає першою на чемпіонаті Європи,  здобувши 4 золоті та 3 срібні нагороди. Для участі у літніх Олімпійських іграх у Лондоні команда здобула 4 ліцензії з чотирьох можливих.

Нашi партнери