Барсук *Чаплієва) Ганна Володимирівна

майстер спорту України міжнародного класу  зі стрільби кульової,  срібна призерка чемпіонату Європи 2000 року, дворазова чемпіонка Європи 1999 року, неодноразова переможниця і призерка всеукраїнських змагань із кульової стрільби

Народилася 27 жовтня 1976 року у м. Херсоні.

З дитинства почала займалася різними видами спорту: тенісом, баскетболом, волейболом, спортивною гімнастико та стрільбою. З 4 класу вирішила на професійному рівні відточувати стрільбу у гуртку, потім у секції  з кульової стрільби  дитячо-юнацької спортивної школи № 3 м. Херсона.  Тренувалася тричі на тиждень по 5-6 годин. Спочатку вчилася стріляти з малокаліберної гвинтівки, згодом з пневматичної гвинтівки по рухомим цілям. Поступила на навчання у Херсонське вище училище фізичної культури.

Освіта вища, у 1996 році закінчила Херсонське вище училище фізичної культури (тренер зі спорту, спеціалізація - стрільба), у 1999 році - Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ України.

Перший тренер  І.Раєнко, Тренер Н.Маслова.

Член   національної збірної  команди України зі стрільби кульової (1996-2002).

Виступала за ФСТ «Динамо»  м.Херсон.

Майстер спорту України міжнародного класу (1996). 11-разова чемпіонка України  (1995-2000) .

Спортивні досягнення:   

1996 рік - дворазова  переможниця Гран-прі (Словаччина)

1996 рік - дворазова переможниця чемпіонату України  зі стрільби кульової серед ВУФК та ДЮСШ (Львів)

1996 рік - дворазова переможниця Всеукраїнського турніру зі стрільби кульової  (Кривий Ріг)

1996 рік - срібна призерка  чемпіонату Європи зі стрільби кульової у командному заліку (Угорщина), срібна призерка чемпіонату світу з кульової стрільби, рекордсменка світу

1996 рік -  срібна і бронзова призерка  міжнародного турніру «Кубок Балтики» (Польща)

1997 рік - чемпіонка і срібна призерка Всеукраїнського турніру «Бегущий кабан» (Кривий Ріг)

1997 рік - дворазова чемпіонка Європи зі стрільби кульової у командних змаганнях  (Польща)  
 
1998 рік -  чемпіонка Європи  в командних змаганнях  бронзова призерка в особистому заліку чемпіонату Європи зі стрільби кульової (Естонія) 
    
1999 рік - дворазова чемпіонка Європи у командних змаганнях зі стрільби кульової, (Голландія)

2000 рік - срібна призерка  чемпіонату Європи у командних змаганнях (ФРН)

У 1996 році вона пішла працювати у внутрішні війська, навчалась заочно у Херсонський юридичний інститут Харківського національного університету внутрішніх справ України, після якого закінчила Харківський Національний університет за спеціальністю правознавство.

В органах внутрішніх справ почала працювати з 2010 року в роті поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції в Херсонській області, де працює і нині, займаючись аналітичною  роботою. Також вона допомагає навчати молодих працівників стрільбі з автоматичної зброї.

Зараз Ганна Барсук вже не займається стрільбою стільки часу, як це було раніше. Весь вільний час вона приділяє родині, вихованню сина, його навчанню і фізичному розвитку. Але все одно продовжує брати участь у змаганнях зі швидкісної стрільби з вогнепальної зброї серед силових структур, де посідає призові місця.

2018 рік

 

Нашi партнери