Каховські паралімпійці визначили кращих у багатоборстві

17 липня 2020 року  у м. Кахлвка на території КЗ Херсонської обласної ради «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись відкриті міські змагання з триборства (дартс, боулінг, баскетбол) серед осіб з інвалідністю.

Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом  молоді та спорту Каховської міської ради та адміністрацією геріатричного пансіонату.

За результатами змагань перше місце з дартсу посіла Вехова Лариса, друге - Дрочов Віктор, третє  - Зелінський Володимир.

У заліку з боулінгу переміг Дрочов Віктор, друге місце посіла Галацан Оксана, третє – Вехова Лариса.

Перше місце з баскетболу (кидки баскетбольного м’яча в корзину на влучність) виборов Зелінський Володимир, друге місце -  Галацан Оксана, третє – Подаляко Валентина. Переможці  та призери у кожному виді змагань нагороджені грамотами та медалями, а Віктор Дрочов, який став кращим за сумою багатоборства, - почесним кубком.

За інформацією Каховської філії регіонального центру «Інваспорт»