На Арабатській Стрілці пройшли змагання з плавання на відкритій воді

25 липня 2020 року у Генічеському районі  на Арабатській Стрілці відбувся Кубок Херсонської області з плавання на відкритій воді.

У змаганнях взяли участь понад 20 спортсменів різних вікових категорій  з Херсона і Генічеська.  Про це повідомляє  Новий Візит.

Успішно виступили генічеський спортсмени, які представляли  Генічеську КДЮСШ  (тренери  Р.Бурлін, Л. ,Носова, С. Прядко,  А. Носов, Л.. Ігнацевич) і показали наступні  результати:

Переможцями стали:  Панкова Олена (на дистанції 1500 м), .Дульцеі Владлен (дистанція 3000 м), Іванова Анна (дистанція 5000 м,  серед дівчат), Прядко Максим (дистанція 5000 м, серед юнаків). На дистанції 7500 м переміг Снєгірьов Максим. А Білоконь Євген виборов друге місце на дистанції 1500 м..

Головний суддя змагань -  Носов А.І. Рефері змагань - Ларін С.В. Головний секретар - Прядка С.Н.