Херсонці виступають на особистому чемпіонаті України з веслування пам’яті Вячеслава Сорокіна

З 30 липня по 2 серпня 2020 року у м. Дніпро на веслувальному каналі КП «Водно-спортивний комбінат»  проходить  особистий  чемпіонат України з веслування на байдарках і каное  пам’яті заслуженого тренера України  Вячеслава Сорокіна Це перший старт року та головний національний відбір на міжнародні змагання, в якому беруть участь і херсонські спортсмени.
У перший день особистого чемпіонату пам’яті  Вячеслава Сорокіна визначилися переможці змагань в 11-ти видах програми, зокрема в 5-ти олімпійських видах.
2 місце - Бураго Ольга (Херсонська), Пінчук Діана (Житомирська), 3.45.03
3 місце - Гришакова Ельвіра (Дніпропетровська), Демчина  Ольга ,(Волинська), Сисоєва Валентина (Миколаївська), 3.45.79
-4 500 м жінки (олімпійський вид)
1 иісце -  Грищун Інна (Полтавська), Докієнко Наталія (Київська), Повх Марія (Волинська), Тодорова Анастасія (Одеська),  1.32.84
2  місцк - Горлова Анастасія (Львівська), Кічасова-Скорик Марія (Полтавська), Кукліновська Людмила (Полтавська), Танько Діана (Полтавська), 1.34.11
3  місце - Андрухів Іванна (Львівська), Кушнірук Ілона (Львівська), Пінчук Діана (Житомирська), Юрійчук Юлія (Київська), 1.40.06
К-4 500 м чоловіки (олімпійський вид)
1 місце - Даниленко Дмитро (Вінницька),  Лахманов Денис (Вінницька), Семикін Іван (Київська), Черноморов Кирило (Житомирська), 1.20.25
2 місце - Галкін Юрій (Одеська), Зайцев Олександр (Херсонська),  Зарубін Олександр (Херсонська),  Очкур Микола (Одеська), 1.20.71
3 місце - Беспалов Святослав (Вінницька), Бойчук Вадим (Одеська), Булавський Роман (Рівненська) Жовтюк Антон (Вінницька), 1.22.41
К-4 1000 м чоловіки
1 місце -  Галкін Юрій (Одеська), Очкур Микола (Одеська), Петров Олег (Вінницька),  Цуркан Віталій (Волинська), 2.56.60
2 місце - Баштовий Сергій (Полтавська), Копистинський Роман (Вінницька), Костишин Дмитро (Вінницька),  Кравчук Сергій (Вінницька), 2.58.71
3 місце -  Гончар Олександр (Миколаївська), Тарасюк Владислав (Рівненська), Хома Ярослав (Тернопільська), Чедрик Василь (Львівська), 3.04.74
4 місце - Глушко Андрій (Львівська), Матюшенко Євген (Херсонська), Мручковський Микола (Львівська), Муратов Олександр (Волинська), 3.08.63
С-2 500 м жінки (олімпійський вид)
1 місце - Колесник Юлія  (Одеська), Четверікова Анастасія  (Житомирська),1.55.79
2 місце - Лузан Людмила (Полтавська), Чабанюк Катерина (Полтавська), 1.56.35
3 місце - Крикун Ольга (Івано-Франківська), Терета Валерія (Львівська), 1.58.12
9 місце - Ємельянова Анастасія (Волинська), Жилюк Наталія (Херсонська),2.18.73
10 місце - Кардаш Крістіна (Херсонська), Комлєва Тетяна (Херсонська), 2.26.50
К-2 1000 м чоловіки
1 місце - Олександр Сиромятников (Херсонська),  Олег Кухарик (Полтавська) , 3.21,71
2 місце - Микола Очкур (Одеська),  Олег Петров (Вінницька), 3.26,00
3 місце - Дмитро Беспалько (Миколаївська),  Віталій Брезіцький (Львівська), 3.27,82.

Переможцями чемпіонату України в новому виді програми – жіночій «каное-двійці,1000 м» став екіпаж у складі Ольги Крикун (Івано-Франківська)/ Валерія Терета (Львівська), 4.24,37.
Другими стали – Юліана Путніна (Житомирська)/ Олена Циганкова (Рівненська), 4.29,06.
Бронзовими призерами стали Ілона Грабовець (Волинська)/ Севілія Ібадова (Полтавська), 4.46,84.

Новостворений екіпаж Юрій Вандюк/ Павло Алтухов став переможцем чемпіонату України у змаганнях каное-двійок з результатом 3.35,92, що є результатом високого міжнародного рівня.
Другими стали Віталій Вергелес та Денис Камерілов – 3.39,03.
Третіми фінішували Едуард Шеметило/ Олег боровик – 3.40,69.