Новокаховчанка Анастасія Павлова виграла золото на чемпіонаті України зі стрільби із лука

З 31 липня по 4 серпня  2020 року у м. Львові проходить  чемпіонат України серед спортсменів  ШВСМ, ДЮСШ,  УОР, ФСТ,  СК  зі стрільби із лука  (класичний та блочний лук).

У змаганнях беруть участь  спортсмени з усіх областей України, у тому числі Херсонської.

За підсумками перших днів виступів спортсменів на чемпіонаті маємо  наступні результати.

У жінок в  особистому олімпійському раунді перемогу здобула  представниця Херсонзини із Нової Каховки Анастасія Павлова (тренери – Владислав і Надія Павлови) . Друге місце зайняла Єлизавета Сікало (Черкаська область),  третьою стала львів'янка Вероніка Марченко

У чоловіків чемпіоном став львів'янин Маркіян Івашко. Срібло виграв олімпійський чемпіон харків'янин Віктор Рубан. А бронза дісталася представнику Сумщини Олексію Гунбіну.

.У командному олімпійському раунді змагалися 20 чоловічих і 17 жіночих команд. Серед жінок перемогу здобула збірна армійських спортсменок Львова у складі Соломії Гнип, Вероніки Марченко та Соломії Трапезнікової.

Серед чоловіків найсильнішою була львівська ШВСМ, за  яку виступали Георгій Іваницький, Маркіян Івашко і Олександр Бойко. Для   львів'янина Маркіяна Івашка  це вже друга золота медаль на цьому чемпіонаті.  .