Генічеськ. Відкритий чемпіонат району з мотоциклетного спорту, присвячений 21-й річниці незалежності України

18 серпня 2012 року у м. Генічеську біля ВПУ № 17 пройшов відкритий чемпіонат Генічеського району з мотоциклетного спорту, присвячений 21-й річниці незалежності України.

У змаганнях взяли участь спортсмени, які представляли  Дніпропетровськ та Дніпропетровську область, Запоріжжя, Мелітополь, Горохів, Краматорськ  Донецької області, Ялту, Євпаторію, Сімферополь, Севастополь, Симеїз, Гаспра  АР Крим, Суми, Рівне, Херсон, Нову Каховку, Таврійськ і Генічеськ.

Переможці визначалися за  заїздами у різних класах мотоциклів.
У заїздах на мотоциклах класу ЧЗ кращими стали господарі траси –  Станіслав Ренч, Ігор Петров та Дмитро Меркуданов.
У класі «любителі» на І місці  переможець минулого чемпіонату генінчанин Віктор Клінов.
Серед ветеранів переможцем став Григорій Назарчук (м. Горіхів Запорізької області), у класі «ОРЕN»  переміг Олексій  Лопачук (Севастополь).
Переможцем серед юнаків став Дмитро  Руденко (Дніпропетровськ), на другому місці самий юний учасник чемпіонату, чемпіон України 2011 року у класі 50 куб.см Семен Неруш (Дніпропетровськ).
На мотоциклах з колясками - клас 1000 куб.см -  І місце зайняла команда з міста Рівне – брати Вадим і Сергій  Юзепчуки.  Генічеський екіпаж представляли брати Євген  та Олександр Тютюники, які  вибороли ІІ місце.

Переможці та призери  відкритого чемпіонату нагороджені почесними грамотами,  медалями та кубками, а також призами.