Кращою серед жінок стала херсонка

З 18 по 22 серпня у дитячо-юнацькій спортивній школі з шахів і шашок проходив VI Меморіал Михайла Контробарського з шашок-100, повідомляє прес-служба Херсонської міської ради.

21 спортсмен з 7 регіонів України (Херсонської, Миколаївської, Вінницької, Хмельницької, Луганської областей, АР Крим і Севастополя), а також Бериславського району і м. Каховки змагався за першість.

За підсумками змагань переможцями турніру стали: серед чоловіків 1-2 місця з однаковими показниками (11 очок)  розділили Сергій Мишин (м. Каховка) і В'ячеслав Новицький (м.Миколаїв); серед жінок 1 місце з 11 очками посіла Тетяна Кравченко (м.Херсон); з 8 очками переможцем серед юнаків став Кирило Полевщиков (м. Херсон); 8 очок набрав переможець серед ветеранів Павло Гришко (м.Херсон); 7 очок вивели у лідери серед дівчат Дарину Скороход (м.Херсон).