Херсонські самбісти завоювали 8 нагород у змаганнях на Одещині

З 3 по 10 вересня 2020 року у курортному селищі Кароліно-Бугаз Одеської області  відбулися одразу три важливі всеукраїнські турніри з боротьби самбо (спортивного і бойового)  у різних вікових категоріях:

3-6 вересня  – Всеукраїнський турнір «Кубок Юна Україна» з самбо серед юніорів і юніорок  (19-20 років), юнаків і дівчат старшого віку (17-18 років);

5-8 вересня  -  чемпіонат України з боротьби самбо (спортивне і бойове) серед чоловіків та жінок (18 років і старше):

8-10 вересня – чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів (14-16 років)

Всього у змаганнях взяли участь 350 спортсменів з різних регіонів  України, у тому числи з Херсонської області.

Перші змагання - Кубок України серед молоді, який мав офіційну назву - Всеукраїнський турнір «Юна Україна»,  визначив головних кандидатів до національної збірної України у 20 категоріях.

У  цих змаганнях херсонські спортсмени показали наступні результати:

- спортивне самбо: 2 місце (юніори) – Євгеній Паніч (вагова категорія 100 кг ),

- бойове самбо (юнаки): 1 місцеОлег Третьяков (87+ кг), 3 місцеДанило Школа (75 кг):

- бойове самбо (юніори): 1 місце -  Олексій Харчук (80 кг), 2 місцеДанило Сумський (62 кг).

У чемпіонаті  України  з боротьби самбо (спортивне і бойове)  серед чоловіків і жінок виступили понад 350 учасників із 21 регіону України, які розіграли також 3 кубки у командній першості.

У розділі бойове самбо херсонці завоювали 1 золоту і 2 бронзові нагороди серед чоловіків. У ваговій категорії 68 кг  перше  місце виборов  Андрій Кучеренко. Третє місце  зайняли Дмитро Власюк (74 кг) та Євгеній Паніч (90 кг

У командній першості  кращими  були  команда м. Києва - 1 місце, Одеська область - 2 місце,  і Харківська область - 3 місце.