До Дня фізичної культури і спорту у Новій Каховці урочисто відкрили футбольне поле «Дніпро»

11 вересня 2020 року у Новій Каховці, що на Херсонщині, напередодні Дня фізичної культури та спорту України, відбулося урочисте відкриття спортивно-футбольного поля «Дніпро» комплексу стадіону «Енергія», повідомляє Online НК.

Роботи з облаштування поля завершились ще 30 травня. Після цього на ньому був губернатор Херсонщини Юрій Гусєв.

Президент України Володимир Зеленський під час свого робочого візиту на Херсонщину теж стучав по круглому на цьому полі. Але офіційне відкриття  поля з причин карантину все відтерміновували.
І ось нарешті у місті вирішили поле відкрити! Для цього вибрали саме День фізичної культури та спорту України.

11 вересня на зеленому полі відбулись ігри турніру з футболу серед вихованців ДЮСШ «Таврія» та ГО ФК «Енергія».

За результатами змагань: 3 місце здобула команда «Енергія» (тренер Черняєв Павло), 2 місце – команда «Таврія-1» (тренер Кулік Віталій), 1 місце  - команда «Таврія» (тренер Кухарчук Сергій).

У турнірі були визначені кращі гравці: Шевцов Ілля (команда «Енергія», тренер Черняев Павло),  Хангалгов Герман (команда «Таврія», тренер Кулик Віталій),  Рахмелевич Тарас (команда «Таврія-1», тренер Кухарчук Сергій).

Команди-переможці були нагороджені кубками, кращі гравці турніру пам’ятними статуетками.

Міський голова Володимир Коваленко разом з першим заступником Леонідом Чурсиновим кожному із тренерів ДЮСШ «Таврія» та ГО ФК «Енергія» подарували по 3 тренувальних м’ячі.

Всі діти отримали морозиво від міського голови.
А всі бажаючі разом з дітьми фотографувались на новому футбольному полі, на якому за кошти міського бюджету незабаром буде збудовано трибуну з навісом на 168 місць. Після цього поле отримає більш завершений і зручний для проведення змагань вигляд.


Фото:

Нашi партнери