Шаховий турнір пам’яті заслуженого тренера України Валерія Войнаревича

З 5 по 12 вересня 2020 року в шаховому клубі каховського Палацу культури «Меліоратор» відбувся традиційний відкритий міський турнір з шахів, присвячений пам’яті заслуженого тренера України В.О.Войнаревича.

Змагання проводились в рамках заходів з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та 229-ї річниці з дня заснування м. Каховки, були організовані Федерацією шахів м. Каховки при підтримці відділу у справах молоді та спорту  і відділу культури Каховської міської ради.

У змаганнях взяли участь 36 шахістів різного віку з Каховки, Каховського району та Нової Каховки. Першість у турнірі розігрувалась за швейцарською системою з 11 турів  та контролем часу 20 хвилин на партію кожному з учасників за міжнародними правилами гри у швидкі шахи (рапід).


За результатами напруженої та безкомпромісної спортивної боротьби переможцем ХІІ  відкритого міського шахового турніру пам’яті заслуженого тренера України В.О.Войнаревича 2020 року  став новокаховчанин Олександр Межуєв з результатом 9,5 очок з 11-ти можливих. Срібним призером турніру (другий рік поспіль) став каховчанин, кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (9 очок), бронза – у кандидата у майстри спорту з Каховки Артура Ралка (8,5 очок).  

У заліку серед ветеранів кращий результат показав Анатолій Назаров з Роздольного. Друге місце серед ветеранів у каховчанина Олега Пільщікова, а третє -  у Всеволода Рябошапки (Каховка).

Кращий результат у цьому турнірі на жіночій дошці у новокаховчанки, міжнародного майстра Юлії Зінкевич, другий та третій – у каховчанок: Євгенії Ралко та Оксани Бердникової.

У заліку серед юнаків кращими були каховчанин Ростислав Надєєв (другий рік поспіль), Святослав Зінкевич (Нова Каховка) та Кирило Кириченко (Каховка), а серед дівчат – Поліна Бабій (Каховка), Марія Тимченко (Нова Каховка) та Єва Тишковець (Каховка).

За підсумками турніру переможці та призери турніру за категоріями були нагороджені почесними грамотами і медалями.

Попереду у каховських шахістів нові змагання. Вже 19 вересня 2020 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» о 10.00 стартують змагання за Кубок Каховського шахового клубу - 2020.

 За інформацією Федерації шахів м. Каховки

Нашi партнери