Майже 200 спортсменів-плавців взяли участь у «Джарилгацькому запливі»

У неділю, 13 вересня 2020 року  вперше у м. Скадовську Херсонської області відбувся масовий заплив на відкритій воді  - «Джарилгацький заплив».
 Ініціатором його проведення виступила громадська організація «Юнaйтeд  Этлeтc».

Майже 200 спортсменів-плавців з усієї України випробували себе на різних дистанціях.Стартував «Legendary Swim-Dzharylhach» з острова Джарилгач. Його учасники пропливли всю ширину затоки - 7,5 км до Скадовська. Також проводилися запливи на спринтерську дистанцію 2 км і, окремо, командний заплив. Були й дитячі старти. Діти здолали 500 м від узбережжя.

«Чи хотів би ти попливти там, де тренувались Боги? Геродот та Потелемей називали це місце «Ахілесів біг». Останній шанс закрити сезон відкритою води. Існує ймовірність вітру та високої хвилі. Все це закарбується у тебе в спогадах та дасть змогу відчути себе справжньою Легендою», - так анонсували «Джарилгацький заплив» організатори громадська організація «Юнайтeд  Этлeтc».

Спогади в учасників запливу дійсно залишились дуже гарними. Добре організована розмітка маршруту, супровід, харчування, гарячі овації глядачів залишила безліч яскравих емоцій у учасників і гостей запливу. Погода і вода були по-справжньому літніми. Вітер в береговій частині майже не відчувався, а ось посеред Джарилгацької затоки хвилі змусили спортсменів докласти всіх зусиль для подолання дистанції. 
175 учасників,  40 дітей написали нову сторінку в історії морських запливів. Власний вклад у загальну справу організації змагання внесла й Скадовська міська рада, за що була відзначена подякою ГО «Юнайтeд Этлeтc».


Джерело: Скадовські новини


Фото:

Нашi партнери