Сергій Мішин – володар Кубку Каховки з шашок-64

12 вересня 2020 року на території літнього майданчика «Рандеву» відбулись змагання відкритого Кубку м. Каховки з шашок-64  2020 року, присвяченого Дню фізичної культури і спорту та Дню міста.

У турнірі, організованому відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради спільно з Каховською міською шашковою федерацією взяли участь 16 спортсменів з Каховки, Нової Каховки, Каховського та Бериславського районів. 


За підсумками змагань звання володаря кубку м. Каховки з шашок-64 2020 року виборов кандидат у майстри спорту з Каховки Сергій Мішин. на другому місці – Сергій Шевцов (Нова Каховка), на третьому – Віктор Мануйло (Нова Каховка). 
У заліку серед жінок кращі результати показали: 1 місце -  Ольга Мелехіна (Малокаховка), 2 місце - Альбіна Сахарчук (Каховка), 3 місце - Марія Беляцька (Каховка).
Серед ветеранів призові місця розподілились наступним чином: 1 місце - Василь Райляну (Бериславський район),  2 місце - Володимир Дем’янюк (Каховка), 3 місце -  Леонід Яровий (Каховка)
Переможці та призери змагань відзначені кубком, медалями та грамотами від організаторів. 

Каховська міська шашкова федерація висловлює щиру подяку приватному підприємцю Ю.Ф. Дорохіну за надану організаційну підтримку для проведення змагань. 


Фото:

Нашi партнери