Ареною для боротьби став одеський пляж

12-13 вересня 2020 року  у смт Затока Одеської облсті  відбувся чемпіонат України серед кадетів, юніорів та дорослих з пляжної боротьби,  організований Всеукраїнською Федерацією пляжної боротьби України та Громадською організацією «Мангуст» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного університету «Одеська юридична академія.

Спортсмени та випускники КЗ  «Херсонський фаховий спортивний коледж»   Херсонської обласної ради вибороли 10 медалей та зайняли 3 командне місце у загальному заліку.

Перші місця вибороли: Мєсувєтов Алім (70 кг,  кадети); Єрмаков Альберт (80+ кг,  юніори); Пасічник Ірина (випускниця)  у ваговій категорії  70+ кг (жінки).
Друге місце зайняв  Османові Ренат(випускник) у ваговій категорії  60 кг (юніори);
Треті місця аосіли: Дубоносов Андрій(випускник)  у вговій категорії 90 кг. (дорослі);  Куруч Олександр (70 кг, юніори);  Пащенко Дмитро  (70+ кг, кадети);  Харчук Олексій  (70 кг,  кадети);  Гореванов Дмитро (65 кг,  кадети);  Мулявко Захар  (60 кг,  кадети).
Зазначимо,  на чемпіонаті України змагались найсильніші представники кожної з областей України, тож проведення заходу дасть  змогу сформувати найсильнішу команду спортсменів, що буде представляти нашу державу на міжнародному рівні.