У Великолепетиському районі до святкування Дня фізичної культури і спорту долучись навіть малюки

11 вересня 2020 року  у смт  Велика Лепетиха четвертий рік поспіль сектор культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Великолепетиський районний Будинок культури» влаштовують для дітлахів та їх батьків веселі сімейні спортивні свята «Марафон повзунів» та дитячі велоперегони «Дивогонка». 
З метою привчити лепетиських малюків до спорту ще з пелюшок у «Марафоні повзунов», щоб подолати дистанцію у 5 метрів беруть участь малюки віком від 9 місяців до одного  року. 
Разом із маленькими чемпіонами повзали і дорослі. Завдання кожного малюка – доповзти до фінішу першим. Батькам, у свою чергу, дозволялося підбадьорювати маленьких повзунів улюбленими іграшками та солодощами.  Єдине табу – не торкатись дітей, було виконано. Тож кожен із батьків креативив та заохочував, як міг.  
Головним суддею змагань був тренер з легкої атлетики  Великолепетиської ДЮСШ Олександр Гунько.  


Переможцем змагань став Ликов Олександр (12 місяців).  Друге місце серед учасників виборов Лугових Денис (9 місяців). А третє місце виборов Тритишний Олександр (9 місяців). У номінації «За волю до перемоги» відзначено Буряк Софію та Ликову Мирославу. 
Втім, незалежно від результатів, кожен з учасників забігу отримав  перші у житті  нагороди  та чудові призи і подарунки від  сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації!  
Окрасою спортивного свята стали виступи талановитих дітей, учасників дитячих вокальних творчих колективів районному Будинку культури.
Змагання з дитячих велоперегонів «Дивогонка» були організовани для дітей з метою  у першу  чергу, зацікавити їх до їзди на велосипеді, популяризації здорового способу життя і дбайливе ставлення до навколишнього середовища. 
 Цього року  участь у змаганнях взяли спортсмени віком від 3 до 6 років. І хоча це були  любительські перегони,  все ж  таки вони набули небаченої серйозності - змагалися всі завзято і оцінювалися компетентним суддею  тренером Великолепетиської ДЮСШ  Олександром Гуньком. 

У підсумку у віковій категорії 2-3 роки перемогу достойно  вибороли:– Голов Олексій (3 роки) – 1 місце, Акімов Давид (3 роки) – 2 місце, Ільєнко Матвій (3 роки) – 3 місце. 
У віковій категорії 4-6 років переможцями стали: 1 місце – Лугових Артем (5 років),  2 місце – Кононенко Іринка (6 років), 3 місце – Ільєнко Богдана (5 років). 
Батьки і вболівальники активно підтримували маленьких спортсменів, що сприяло створенню атмосфери справжнього спортивного свята! Всі отримали позитивні емоції, заряд оптимізму і бадьорості!Фото:

Нашi партнери