Вихованець новокаховської школи пляжного волейболу здобув «золото» на чемпіонаті Європи

У місті Ізмір (Туреччина) завершився чемпіонат Європи з волейболу пляжного серед юнаків та дівчат U-18, який тривав з 16 до 20 вересня 2020 року. Херсонщину на цих змаганнях представляв вихованець новокаховської школи пляжного волейболу Євген Бойко. Про це повідомляє Online НК .

Взагалі ж Україну на цьому турнірі представляють одразу чотири пари – Євген Бойко \ Владислав Омельчук, Михайло Меркулов \ Кирило Терещенко, Анна Чечельницька \ Дар’я Романюк, Ангеліна Хміль \ Тетяна Лазаренко.


Для новокаховчанина Євгенія Бойка та його напарника з міста Рівне Владислава Омельчука це були перші змагання на міжнародній арені. Тим не менше, юні пляжники показали блискучий результат.

 Юнаки, вийшли з 1-го місця з групи, обігравши представників Хорватії (2:0), Латвії (2:0), Чехії (2:1). На стадії плей-офф перемогли швейцарців (2:0), в чвертьфіналі – словенців (2:1), у півфіналі здолали росіян (2:0), в фіналі не залишили шансів латвійцям (2:0), тим самим вибороли звання  чемпіонів Європи.Також варто відзначити блискучі виступи українок на цих змаганнях, адже обидві пари у підсумку піднялися на п’єдестал. Чечельницька Анна/Романюк Дар’я посіли ІІ місце, а Хміль Ангеліна/Лазаренко Тетяна вибороли «золото».
Фото:

Нашi партнери