Перший відкритий чемпіонат міста з художньої гімнастики пройшов у Новій Каховці

2020 рік для новокаховської Школи художньої гімнастики «Зірочка» виявився непростим. У зв’язку з карантинними заходами влітку ШХГ «Зірочка» не змогла провести запланований щорічний IV Всеукраїнський турнір у Новій Каховці, було скасовано чемпіонат області в Херсоні, на якому гімнастки захищають свої спортивні розряди, а учбово-тренувальні збори пройшли не в спортивному таборі на морі, як щороку, а в місті.

Але вже влітку у новокаховських гімнасток почалась плідна робота. У місті Дніпро з 26 по 28 серпня 2020 року  14 спортсменок взяли участь у V Міжнародному турнірі з художньої гімнастики «New Dnipro Stars».

А 5 вересня 11 вихованок «Зірочки» стали учасницями  чемпіонату міста Мелітополя «Azov Cup» і привезли 2 золоті медалі.

 Найголовніше досягнення в цьому році — це проведення першого Відкритого чемпіонату Нової Каховки з художньої гімнастики «NK Cup 2020», який відбувся 19 вересня 2020 року в фізкультурно-оздоровчому комплексі «Гарт». 


До Нової Каховки приїхали 8 команд з Херсона, Мелітополя та Южноукраїнська. Всі 150 спортсменок змагалися з 9 ранку до 20 години  і в результаті отримали свої нагороди, призи, медалі та кубки. 


До речи, вже на вихідних 26 та 27 вересня школа художньої гімнастики «Зірочка» в складі 28 гімнасток їде до Херсону на чемпіонат області для отримання та захисту спортивних розрядів, від юного гімнаста до кандидата у майстри спорту.


Завдячуючи головному тренеру Таїсії Мазур, незабаром Нова Каховка вже буде мати своїх майстрів спорту України з художньої гімнастики.

Джерело: Таврійські Вісті


Фото:

Нашi партнери