У Херсоні до Дня міста нагородили керівників спортивних закладів

У суботу, 19 вересня 2020 року, під час святкового концерту на набережній Ушакова  Почесною грамотою міського голови з нагоди 242-ої річниці заснування міста Херсона за вагомий внесок у розвиток футболу нагородили керівників спортивних закладів:  Олександра Маломужа - директора херсонського СК «Кристал»; Володимира Лебідя - директора  ДЮСШ «Херсон» та  Сергія  Шевцова - директора комунального підприємства МФК «Кристал».

«Впродовж року наші футболісти зробили значний стрибок і зайшли у Першу лігу України. Ми пишаємось нашим клубом «Кристал» і бажаємо йому нових перемог», - підкреслив під час нагородження міський голова Володимир Миколаєнко.
На День міста  секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко  нагородила  грамотами  гандболісток херсонської команди з пляжного гандболу «Дніпрянка» – 9-разових чемпіонок України, володарів  Кубку України 2020 року з пляжного гандболу, у складі якої гравці національної та молодіжної збірних України, та їх  головного  тренера  Бориса  Милославського  за їх досягнення, за кропітливу роботу, яка привела до перемог і успіху, до уславлення Херсона на міжнародних і національних спортивних майданчиках, про це вона написала на сторінці Фейсбука.

Фото:

Нашi партнери