До дня старту Європейського тижня спорту НОК випустив серію коротких мотивуючих відеороликів

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, по всім країнам Старого Світу за ініціативи Єврокомісії стартує Європейський тиждень спорту (ЄТС).

ЄТС спонукає до занять спортом та фізичною активністю та має на меті підвищення обізнаності серед населення про численні переваги здорового способу життя. Тиждень призначений для всіх – незалежно від віку, походження та рівня фізичної підготовки й допомагає людям, органам державної влади, спортивному руху, громадським організаціям та приватному сектору співпрацювати у галузі спорту.

В Україні вже другий рік поспіль координатором Європейського тижня спорту виступає Національний олімпійський комітет України.У рамках широкого спектру заходів та активностей ЄТС, які тривають по всій країні, з метою поширення яскравих історій та успішних прикладів для наслідування, Національний олімпійський комітет України створив серію з 5-ти коротких мотивуючих відеороликів про формулу успіху від відомих спортсменів та представників шоу-бізнесу. Відеоматеріали спрямовані на поширення олімпійських цінностей, популяризацію здорового способу життя та занять спортом.

Зокрема, одним із героїв відеороликів став Посол Європейського тижня спорту в Україні, чемпіон спорту ЮНЕСКО, олімпійський чемпіон Сергій Бубка. президент НОК України і член Міжнародного олімпійського комітету розповів про свій спортивний шлях, про пошук мотивації в житті та секрети успіху.

«Переможеш себе – переможеш усіх! Навіть коли ти працюєш й не бачиш результат, не можна зупинятися. В цей момент, як ніколи, треба повірити у свою мрію. Саме тоді прийде результат, адже життя – це боротьба. Подивіться на видатних спортсменів: кожен з них пройшов непростий шлях для досягнення великої мети, найзаповітнішої мрії – жоден з них не зупинявся! Він вкладав усі сили та волю, витримку та терпіння, віру та наполегливість», - наголошує у відеоролику Сергій Бубка.

Відзначимо, героями відеороликів також виступили чемпіонка світу, бронзова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики  Анна Різатдінова, продюсер, автор та виконавець пісень, майстер спорту з водного поло Олексій Потапенко,  телеведуча Оксана Гутцайт, ведучий програми «Ранок з Україною» на телеканалі «Україна» Анатолій Анатоліч.

Усі відеoролики за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PLh9_z2wnRLjKK2Yf9T440fsFxg3VLs9nB

Нашi партнери