Херсонський патрульний став переможцем чемпіонату України з кікбоксингу

17-20 вересня 2020 року  у м.  Чернігові проходив чемпіонат України з кікбоксингу за версією ISKA серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку і дітей старшого віку.  

Чемпіонат організувало  ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Черніговської облдержадміністрації.

Учасниками змагань  стали діти від 8 років, а дорослі до 40 років. Спортсмени  змагалися на татамі та рингу, кожний у відповідній категорії.  Загалом  до Чернігова приїхали 500 спортсменів з 21 області України, у тому числі з Херсонської.

Успішно виступив на чемпіонаті  у змаганнях серед  дорослих Мизайло Демченко -  херсонський патрульний,  заступник командира роти тактико-оперативного реагування (ТОР) Управління патрульної поліції у місті Херсоні, який гідно представив  своє управління. Михайло тричі піднімався на п’єдестал пошани. І кожного разу отримував золоту медаль. Він  став переможцем у категоріях К-1, хардбокс та К-1 light у своїй ваговій категорії.Нашi партнери