Ілля Шевляк: Спортивний комітет України - це родина, об'єднана спільними цінностями та принципами

Колеги з провідного спортивного сайту Champion.com.ua привітали президента СКУ Іллю Шевляка з 15-річчям організації та провели
н
евеличке бліц-опитування 
У цьому році Спортивний комітет України святкує своє 15-річчя. Уже 12 років на чолі організації стоїть Ілля Шевляк. Чемпіон привітав президента СКУ та попросив згадати найголовніші віхи в історії організації.


- 15 років Спортивному комітету це -...? 
- Насамперед, родина, об’єднана спільними цінностями та принципами. Потужна команда професіоналів, яка самовіддано працює на розвиток спорту. 
Нарешті – це Бренд, інноваційність, креатівнисть та робота на результат.

- Що вдалося із задуманого? Що не зовсім? 
- Посилення значимості неолімпійського спорту, визнання організації, авторитетність серед спортсменів та тренерів, які є пріоритетом у нашій діяльності. Підвищення рівня Всесвітніх ігор з неолімпійськіх видів спорту в Україні, зростання медійного інтересу до неолімпійського спорту, запуск мультиспортивного формату турнірів та соціальних проектів. 
Незавершеним залишається запровадження стипендій для видатних спортсменів та тренерів із неолімпійських видів спорту.

- Ігри у Вроцлаві: як це було? 
- Круто та командно, в принципі, як завжди. Україна традиційно в топі країн-лідерів неолімпійського спорту, але цього разу ми впевнено увійшли в п'ятірку найкращих. Вперше на Суспільному було організовано пряму трансляцію Ігор та запущено національну інформаційну кампанію, яка стала додатковою потужною мотивацією для досягнень української збірної. 

- Цілі та мрії на майбутнє 
- Якщо об'єднуємо цілі та мрії, то це топ-3 на Всесвітніх іграх, запровадження стипендій для видатних спортсменів і тренерів з неолімпійських видів спорту та постійний розвиток Організації.

- Побажання: спортсменам, спортивний спільноті, уболівальникам 
- Нехай завжди будуть лише успіхи та перемоги! І жодних криз.

Джерело


Нашi партнери