Бронза студента ХДУ Данила Стрельченка на Всеукраїнськомуна півмарафоні у Ковелі

13 вересня 2020 року  в Ковелі відбувся чемпіонат України з напівмарафону серед дорослих та молоді. XV Ковельський  напівмарафон. 
У напівмарафоні могли взяти участь всі охочі та спробувати свої фізичні силиЗмагання проводилися лише серед дорослих в різних вікових групах (молодь, дорослі).
Окрім дистанції 21,0975 м
, були проведені забіги для аматорів на 7 та 15 км.  Безпосередньо в чемпіонаті України взяли  участь близько 40 спортсменів. 
Успішно виступив у змаганнях з півмарафону  представник Херсонщини, студент III курсу факультету фізичного виховання та спорту Херсонського державного університету Данило Стрельченко. Спортсмен посів  III місце    серед молоді на дистанції  21,0975 км  з результатом 1.18.20,  пропустивши  вперед двох сумських бігунів: Антона Микитюка (ІІ місце) та Валерія Буяна (І місце). 
Нагадаємо,  у серпні цього року Данило Стрельченко був визнаний  благодійним фондом Віталія Вибранського «Спортивний Херсон» кращим спортсменом Херсона за липень 2020 року: Данило став срібним призером  чемпіонату України на марафонських дистанціяї серед молоді до 32 років  в абсолютному заліку  га дистанції 50 км  на змаганнях Kyiv Ultramarathon з результатом 3:22:41.
Фото:

Нашi партнери