Визначився володар Кубку Каховського шахового клубу – 2020

Протягом чотирьох вихідних днів, з 19 по 27 вересня 2020 року, в м. Каховка в шаховому клубі МПК «Меліоратор» тривав розіграш «Кубку Каховського шахового клубу – 2020». Шаховий турнір, організований Федерацією шахів м. Каховки при  підтримці міського відділу у справах молоді та спорту та відділу культури Каховської міської ради, проводився за «олімпійською» системою з контролем часу 45 хв. на партію кожному з учасників. У разі нічиєї призначались дві додаткові бліц-партії з контролем часу 5 хв
.
На всіх стадіях турніру боротьба за шаховою дошкою була гострою та безкомпромісною-. За підсумками змагань у фіналі зустрілися два кандидати у майстри спорту Кераїни  - каховчанин Дмитро Кузьоминський та Анатолій Назаров з с. Роздольного. 
Перемогу у вирішальному протистоянні одержав Дмитро Кузьоминський та став восьмиразовим володарем Кубку Каховського шахового клубу. Анатолій Назаров на другому місці. На третьому – каховський ветеран шахів Петро Лозович, який у «втішному» фіналі переграв ще одного шахового ветерана Всеволода Рябошапку.  
Переможець та призери турніру були відзначені почесними кубками та дипломами від відділу у справах молоді та спорту.

За інформацією ФШМК.

Нашi партнери