Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед молоді та відкритий Кубок «Пам’яті» імені Є. Трофімова

З 24 по 27 вересня 2020 року у м. Запоріжжя відбувся чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай серед молоді та відкритий Кубок «Пам’яті» імені Є. Трофімова з таїландського боксу Муей Тай.

У змаганнях взяли участь біля 300 спортсменів з 12 областей країни, які представляли 32 спортивних клуби.

За Херсонщину виступали 5 вихованців Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи №6 Херсонської міської ради, які показали наступні результати.

Єгоров Микита посів 6-е місце у чемпіонаті України, у Кубку «Пам’яті» золото виборов Борисов Кіріл, бронзовими призерами стали Лупашко Давід, Попцев Назар та Халімомчук Нікіта.

Вітаємо спортсменів та тренерів Едуарда Левандовського та Анатолія Губатюка із здобутими трофеями.