У Генічеську відбувся Кубок України і Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці

27 вересня 2020 року  в м Генічеську (Херсонська область) відбувся Кубок України та Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці серед спортсменів  дитячо-юнацьких спортивних шкіл  і спортивних клубів.

У змаганнях взяли участь  майже  230 спортсменів з 11 областей України, які виступили в 4-х вікових групах: 2007 р.н. і старше (за програмою майстрів спорту  України) , 2008-2009 рр.н., 2010-2011 рр.н., 2012-2013 рр.н. за програмою кандидатів у майстри спорту  і дорослого розряду.

Херсонську область на турнірі  представляла генічеська  команда у складі  кращих  вихованців  КДЮСШ (директор Носов О. І.)

У напруженій 4-денній боротьбі в категорії 2010-2011 рр.н.,  де змагалися 25 кращих спортсменів, генічанин  Іван Пузанов став абсолютним чемпіоном Всеукраїнських змагань, не залишивши нікому шансів на перемогу.
У категорії  2012-2013 рр.н.  срібним призером став також наймолодший спортсмен  із Генічеська Єгор Зиков, якому було вручено перехідний Кубок України старшим тренером збірної команди України  М.  Трофименко.
Хороші результати показали, ставши  фіналістами: Єгор Іссаченко, Денис Старченко, Арсеній Арнольд, Захар Пантюшенко і Іван Плешков.

Не можна не відзначити і колишніх генічеських спортсменів Романа Чорбу  і Ярослава Дейнегу , які показали вдалі виступи з дуже складною програмою. Так, Роман Чорбу (навчається у Миколаєві)  в  особистому  заліку  посів 3-е місце  у багатоборстві та 1-е місце  у першій вправі.За матеріалами  Генічеської КДЮСШ


Фото:

Нашi партнери