У Каховці відбулись змагання з шашок серед паралімпійців

5 листопада 2020 року у м. Каховка в приміщенні КЗ Херсонської обласної ради «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись міські змагання з шашок-64 серед осіб з інвалідністю.
Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, та при організаційній підтримці адміністрації пансіонату.
У
турнірі взяли участь 10 спортсменів-паралімпійців. За результатами змагань перше місце серед чоловіків виборов Таберко Микола, друге місце - у Наумкіна Олександра, третє місце здобув Кульбікаєв Олександр.
У заліку серед жінок перемог
ла Вехова Лариса, друге місце посіла Подаляко Валентина, третє - Галацан Оксана.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками від організаторів.