Голова Херсонської ОДА відвідав Херсонську школу вищої спортивної майстерності

12 листапада 2020  року голова Херсонської обласної деравної адміністрації Юрій Гусєв  відвідав  спортивну базу КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради. Про свої враження  він написав на своїй сторінці у Фкйсбук: 
- «Відвідав «Херсонська школа вищої спортивної майстерності». 
. Це єдина база олімпійської підготовки в Україні, яка знаходиться в сприятливих кліматичних умовах та має акваторію, необхідну для спортсменів-веслувальників. Заклад підготував не одне покоління спортсменів, які гідно представляли і представляють нашу область і країну на міжнародних аренах: ними завойовано на Олімпійських іграх 4 золоті, 4 срібні та 5 бронзових нагород. На чемпіонатах світу та Європи здобуто понад 120 медалей різного ґатунку!
Але те, що я побачив під час візиту, лишило важкі враження. Спортивні приміщення знаходяться в плачевному стані, заклад потребує повної модернізації! 

Керівництво школи та спортсмени озвучили своє бачення вирішення локальних проблем, та мій висновок однозначний: просто придбання нових тренажерів не покращить умов підготовки спортсменів. Нам потрібна комплексна концепція поетапної модернізація усієї школи, аби уже найближчим часом ми визначили обсяги та джерела фінансування. 
Маючи концепцією, зможемо розглядати можливість включення закладу до державних програм, таких, як національна програма Велике будівництво , яка передбачає, в тому числі, реконструкцію спортивних об’єктів. 
Об’єднавши зусилля, поступово вирішимо цю проблему. Наша молодь, тренери та спорсмени заслуговують гідних умов!», - зазначив  Юрій Гусєв. 

Джерело https://www.facebook.com/Husyev/ Фото:

Нашi партнери