З метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби засідання всіх комісій у Мінмолодьспорт тимчасово призупинено

Шановні українці! 

Ситуація в країні та світі вносить свої коригування в нашу роботу. Так, кінець року завжди присвячений підбиттю підсумків за різними напрямками роботи, що здійснюється фаховими комісіями, створеними Міністерством молоді та спорту України. 
Але, з метою запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом та на виконання заходів ефективної протидії поширення коронавірусної інфекції засідання всіх комісій у Міністерстві молоді та спорту тимчасово призупинено.  
Слідкуйте за новинами. Про час відновлення роботи комісій буде повідомлено окремо. 
Хочемо також зазначити, що незважаючи на складні обставини, Мінмолодьспорт продовжує свою діяльність! У цей час, коли спортивне життя світу сповільнилося, ми зосереджуємо свою увагу на створенні умов для розвитку фізичної культури та спорту і формуванню молодіжної політики. Зокрема, в роботі кілька законопроектів та десятки підзаконних актів, покликані надати нового поштовху нашій галузі після перемоги над пандемією!

Всім бажаємо міцного здоров’я!

Нашi партнери