Українці вибороли 11 медалей на Кубку світу зі спортивної боротьби

У  Белграді завершився індивідуальний Кубок світу зі спортивної боротьби, який цьогоріч UWW проводить замість чемпіонату світу.

На рахунку представників  України «класичного» стилю 2 нагороди. Бронзовими призерами стали Семен Новіков (вагова категорія 87 кг) та Микола Кучмій (130 кг).

Жіноча збірна України здобула 6 медалей й посіла друге загальнокомандне місце. Медаль найвищого ґатунку виборола Тетяна Ріжко (65 кг), «срібло» - Лілія Маланчук (50 кг), бронзові нагороди у Катерини Зелених (59 кг), Ілони Прокопевнюк (62 кг), Аліни Бережної (68кг), Алли Белінської (72 кг).

Борці вільного стилю з України здобули 3 бронзові медалі: Андрій Яценко (57 кг), Гор Оганесян (65 кг) і Василь Михайлов (79 кг).

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських борців, тренерський склад збірної та Асоціацію спортивної боротьби України на чолі з Олегом Кравченком з чудовими здобутками, побажавши й надалі примножувати прекрасні традиції української школи боротьби та вдалого продовження підготовки й виступів на шляху до олімпійського Токіо.