Відкритий турнір з волейболу серед команд ветеранів ФСТ «Динамо» пам’яті Cергія Щепака

20 грудня 2020 року у Херсоні в спортивному залі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 30 відбувся відкритий турнір Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»  України з волейболу серед чоловічих команд ветеранів пам’яті голови Асоціації ветеранів волейболу Херсонської області  Сергія Дмитровича Щепака.

Він тривалий час був керівником команди Херсонської організації ФСТ «Динамо» з волейболу, до складу якої входили ветерани ОВС. Команда неодноразово виборювала перші та призові місця, як на чемпіонатах України, так й у міжнародних змаганнях.
За результатами турніру перше місце виборола команда ветеранів органів внутрішніх справ Херсонської організації ФСТ «Динамо».  Друге місце  - команда «Локомотив». Бронзовими призерами стала команда «КЕП».