Пекін-2022 представив нові спортивні піктограми

Оргкомітет зимових Олімпійських ігор 2022 року в Пекіні представив спортивні піктограми. За словами організаторів, випуск офіційних піктограм Ігор «завершив захоплюючий рік підготовки до зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор в Пекіні 2022».


24 піктограми зимових Олімпійських ігор, натхненні традиційним китайським гравіюванням друку, позначають кожну з дисциплін 7 зимових олімпійських видів спорту. 6 символів позначають види спорту зимових Паралімпійських ігор 2022 року.


Створені на основі традиційної художньої форми гравіювання печаток, кожна з піктограм зображує відповідну дисципліну за допомогою унікальних штрихів, що нагадують печатки  часів династій Цинь і Хань. Піктограми відображають рух зимових видів спорту і багату культуру Китаю в сучасній графіці. За словами організаторів, різкий контраст між червоним тлом і білими штрихами також підкреслює витонченість і динамізм зимових видів спорту, а також додає святкової атмосфери Ігор, які перегукуються з китайським Новим роком у 2022 році

Фото:

Нашi партнери