Спортивна Херсонщина зазнала тяжкої втрати…

7 січня 2021 року на 71-му  році життя перестало битися серце тренера-викладача  з настільного тенісу Новокаховської ДЮСШ «Таврія»  Валерія Петровича Дружиніна

.Спортивна громада Херсонщини висловлює щирі  співчуття рідним і близьким  з приводу смерті Валерія Петровича.   Він назавжди залишиться в пам’яті і серцях тих, хто його знав. 

Свою тренерську діяльність Валерій Петрович почав у Новій Каховці 1976 року, тренер-викладач І категорії, суддя міжнародної категорії (обслуговував чемпіонати Європи у 1996 та 2008 роках у Чехії). З 2007 року по липень 2017 року займав посаду директора Новокаховської дитячої юнацької спортивної школи «Таврія».

Вихованці Валерія Петровича ставали чемпіонами першості СРСР серед технічних навчальних закладів, неодноразово  чемпіонами і призерами України, клубних чемпіонатів України. Він виховав 15 кандидатів в майстри спорту України, 4 майстрів спорту України.

.Прощання з Валерієм Петровичем відбудеться  11 січня 2021 року о 13.00 у Новокаховському Свято-Андріївському кафедральному соборі за адресою м. Нова Каховка, вул.Соборна.
Фото:

Нашi партнери