Чемпіонат України з веслування академічного на ергометрах - 2021 (дорослі, молодь до 23 років та юніори)

З 8 по 13 лютого 2021 року відбувся чемпіонат України з веслування академічного на ергометрах в трьох вікових категоріях. 
У зв'язку з пандемією коронавируса в світі, змагання проходили в різних містах України (Київ, Харків, Миколаїв, Херсон, Одеса, Дніпро, Вінниця, Черкаси, Запоріжжя). 

 У відкритій категорії та в категорії до 23 років переможці та призери визначалися за сумою двох дистанцій (5000 метрів і 2000 метрів). При рівності балів перевагау отримував той, хто зайняв вище місце на довгій дистанції. Юніори до 19 років змагалися тільки на дистанції 5000 метрів. Федерація веслування академічного України аідвела підсумки і опубліковала на своєму сайті  імена переможців та протоколи. 
Відкрита категория, чоловіки. 
1. Микола Мазур (Київ) – тренери: Довгодько В.І., Кукуріка Н.О. 
2. Ярослав Дударєв (Київська область) – тренери: Хотянівський В.Ф., Коваль О.В. 
3. Шклярук Денис (Кам’янське) – тренери: Цоцко А.П., Стефашин В.В. 
 Відкрита категория, чоловіки, легка вага. 
1. Роман Федоренко (Херсон) – тренери: Волощук О.І., Бакарасєв О.М. 
2. Заєць Валентин (Новомосковськ) – тренери: Солодовник О.О., Бондаренко В.В. 
3. Меснянкін Дмитро (Запоріжжя) – тренери: Сухомейло П.С., Решетняк В.В. 
 Відкрита категорія, жінки. 
1. Аліна Луценко (Херсон) – тренери: Кривенко В.А., Олефіренко А.М.
2. Світлана Спірюхова (Миколаїв) – тренери: Павленко Ю.О., Єнтіс С.М.
3. Скляренко (Концева) Анна (Київ) – тренери: Тимко К.І., Тимко І.І.
Відкрита категорія, жінки, легка вага. 
1. Лариса Жалінська (Запоріжжя) – тренер: Зубов В.О. 
2. Анастасія Юрченко (Андреєва) – тренери: Солодовник О.О., Ромашко Н.А.
 Молодь до 23 років, чоловіки. 
1. Ян Каманов (Новомосковськ) – тренери: Бондаренко В.В., Дегтяренко Р.П. 
2. Михайло Васільєвих (Ладижин) – тренери: Топалова Н.М. 
3. Владислав Ломан (Кам’янське) – тренери: Харченко О.О., Хоросоженко Д.В. 
Молодь до 23 років, чоловіки, легка вага. 
1. Юрій Марцинюк (Херсон) – тренери: Резніков С.Ю., Волощук О.І. 
2. Олексій Сябро (Дніпро) – тренери: Ликова А.В., Ликов О.В. 
3. Віктор Тимошенко (Херсон) – тренери: Боголуцький О.Г., Волощук О.І. 
 Молодь до 23 років, жінки. 
1. Світлана Скробало (Дніпро) – тренери: Кириченко О.А., Лавриненко А.А. 
2. Дарія Міронова (Київ) – тренер: Продан С.К. 
3. Вікторія Нагорна (Дніпро) – тренери Солодовник О.О., Лавриненко А.А. 
 Молодь до 23 років, жінки, легка вага. 
1. Ольга Щербіна (Миколаїв) – тренер: Притула М.В.
2. Яна Коваль (Київ) – тренер: Кроль І.А.
3. Світлана Дашкевіч (Новомосковськ) – тренер: Ляльчук Н.В. 
 Юніори до 19 років, хлопці. 
1. Артем Захаров (Київ) – тренери: Захаров Ю.Ю., Захарова О.А. 
2. Павло Болотов (Харків) – тренери: Гетманцев М.В., Пашков В.В. 
3. Данило Романенко (Кам’янське) – тренери: Харченко О.О., Ликова А.В.
 Юніори до 19 років, дівчата. 
1. Катерина Устюжаніна (Київ) – тренери: Тимко К.І., Васильєв А.І. 
2. Анастасія Міхеєва (Кам’янське) – тренери: Харченко О.О., Ликова А.В.
3. Дарія Коломієць (Харків) – тренер: Гетманцев М.В. 
Вітаємо переможці та призерів чемпіонату України!

Нашi партнери