Херсонські школярі призери Відкритого регіонального турніру з рукопашного бою

20 лютого 2021 року в Херсоні в обласному Палаці молоді та спорту відбувся Відкритий регіональний турнір з прикладного рукопашного бою, який зібрав 120 спортсменів з різних куточків Херсонської  області та інших міст України.
У чемпіонаті взяли участь 31 вихованець гуртка «Контактне карате» та «Карате - тренуймося разом» (керівник Анатолій Абельмазов) Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради.
За результатами змагань  гуртківці вибороли 23 призових місця: 6 золотих, 5 срібних, 12  бронзових  та посіли ІІ командне місце в загальному заліку за и кількістю призових місць.
Переможцями стали: Касаткін Назар, Величко Костянтин, Клінков Олександр - Херсонський загальноосвітній навчально-виховний комплекс № 48; Височенко Артур - ЗОШ № 53, Радзиховський Олег - спеціалізована школа № 52, Руднік Іван - ЗОШ № 50