У Каховці відбувся чемпіонат з шашок-64

21 лютого 2021 року у м. Каховка  в приміщенні МПК «Меліоратор» відбувся відкритий чемпіонат Каховської територіальної громади з шашок-64 (швидка гра) 2021 року. 
Змагання були організовані Каховською міською шашковою федерацією спільно з відділом у справах молоді та спорту та при підтримці відділу культури міської ради  та  адміністрації МПК «Меліоратор».
У змаганнях взяли участь 25 шашкістів різних вікових категорій з Каховки, Малокаховки, Нової Каховки, Тягинської ОТГ. Першість у турнірі розігрувалась за швейцарською системою (7 турів) з контролем часу 10 хв. 
За підсумками змагань з 12 очками переміг Василь Райляну (Тягинська ОТГ с. Львово). На другому місці каховчанин Євген Марчук (10 очок), на третьому – ще один представник Каховки Володимир Дем’янюк (9 очок).
Серед жінок кращою в чемпіонаті стала каховчанка Алла Ралко, на другому місці – Ольга Мелехина (Малокаховка), на третьому – Євгенія Ралко (Каховка). 

У заліку серед ветеранів: на першому місці – Леонід Яровий (Каховка), на другому та третьому –Віктор Мануйло та Володимир Коваль (обидва з Нової Каховки). 
Серед юнаків та дівчат кращі результати показали Єва Тишковець, Михайло Бережний та Рустам Дідаш. 
Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами від організаторів.


Фото:

Нашi партнери