Чемпіонат Херсонської області зі стрибків на батуті

19-20 лютого 2021 року  у Херсоні на базі Херсонського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови І ступеня-гімназія»  № 56 Херсонської міської ради відбувся чемпіонат Херсонської області зі стрибків на батуті серед юнаків та юніорів. Це перший відповідальний офіційний старт у 2021 році перед чемпіонатом України, який відбудеться незабаром у м. Харкові. 

У заході взяли участь 110 спортсменів 2015-2004 років народження, з яких 52 дівчинки та 58 хлопців. Учасники змагалися за розрядами та віковими групами.

Вихованцями ДЮСШ №6 було завойовано 18 золотих, 18 срібних та 20 бронзових медалей. Слід  відзначити найкращій виступ вихованця Целінка Івана, що виступав за програмою майстрів спорту України, та став чемпіоном Херсонської області. Тренер переможця –  Юрій Нестеров.


А вихованець Херсонського фахового спортивного коледжу Херсонської обласної ради  Дядченко Владислав (тренери  Т. Левченко та  І. Молчанов) здобув  срібну нагороду  
Чемпіони та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.


Фото:

Нашi партнери