Команда Херсонської області – бронзовий призер чемпіонату України зі стрибків на батуті

З 3 по 7 березня 2021 року в Харкові відбувся командний чемпіонат України зі стрибків на батуті. Участь в чемпіонаті взяли спортсмени з 6 регіонів країни,  у тому числі з Херсонщини.

За підсумками  змагань на рахунку збірної Херсонської області у складі Микола Просторов, Іван Целінко, Данило Кліщенко, Владислав Дядченко стала  бронзова  медаль в  командних змаганнях серед чоловіків. Перше місце виборола   команда Харкова,  срібні нагороди у киян

Крім того, херсонець Микола Просторов здобув золоту медаль в індивідуальних стрибках серед чоловіків.

Попереду у спортсменів Кубок України, який в травні 2921 року відбудеться в Одесі.