Анастасія Павлова здобула срібло на Гран-прі Хорватії зі стрільби з лука

З 16 по 20  березня 2021 року у хорватському місті Поречі  відбулися етап Гран-прі Хорватії зі стрільби з лука.
Україну на турнірі представляли 12  спортсменів, які  змагалися у стрільбі з класичного луку - по 6 спортсменів у чоловічому та жіночому розряді.

Склад збірної України на етап гран-прі у Хорватії
Чоловіки: Юрій Гавелко, Олексій Гунбін, Георгій Іваницький, Іван Кожухар, Владислав Лісняк, Віктор Рубан
Жінки: Соломія Гнип, Вероніка Марченко, Анастасія Павлова, Поліна Родіонова, Лідія Січенікова, Єлізавета Сікало
Найвищий рейтинг перед змаганнями був саме у  Анастасії Павлової – новокаховська  лучниця підходила до етапу Гран-прі у статусі 28-го номеру світового рейтингу.
Посісти високі місця змогли лише двоє українців. Іван Кожухар у чоловічому турнірі став п'ятим. А ось Павлова зайняла 2-е місце  місце на подіумі.
Анастасія подолала представницю Словаччини Крістіну Друшкову та росіянку Сиренєву, а у чвертьфіналі – співвітчизницю Вероніку Марченко.
У півфіналі Павлова перемогла німкеню Вероніку Гайдн-Чалову (7:3), але в фіналі вона поступилася Лізі Барбелін із Франції (6:4).
За друге місце на гран-прі у Хорватії Павлова здобула також грошову нагороду у розмірі 1000 євро. Призові Барбелін через перемогу були вищими - 1500 євро.