Веслувальники Херсонської школи вищої спортивної майстерності завоювали 13 медалей на Кубку України

З 9 по 12 квітня 2021 року в місті Дніпро відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.

Кубок України – це відбіркові змагання до збірної команди України для участі у європейському олімпійському кваліфікаційному турнірі, що відбудеться з 12 по 13 травня 2021 року в Угорщині.

У змаганнях взяли участь 450 спортсменів із 24 регіонів України. До складу збірної команди області увійшло 8 спортсменів КЗ «Херсонська школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради. За підсумками виступу спортсмени ШВСМ завоювали 6 золотих, 3 срібні та 4 бронзові нагороди.

Так, майстер спорту України міжнародного класу Олександр Сиромятников в байдарці-одиночці завоював дві золоті медалі на дистанції 1000 м та 5000 м і бронзу на дистанції 500 м. За результатами виступу Олександр візьме участь у європейському олімпійському кваліфікаційному турнірі.

Майстер спорту України Олександр Зарубін виборов золото у виді програми К1-500 м, срібло у К4-200 м, бронзу – К1-1000 м.

Майстер спорту України Олександр Зайцев здобув золото у виді програми К4-500 м, бронзу – К4-200 м та К2-200 м.

Майстер спорту України Олена Скворцова посіла перше місце у виді програми К4-200 м та друге місце у виді програми К1-5000 м.

Майстер спорту України Дар’я Зав’ялова завоювала  золото у виді програми К4-1000 м та срібло в К4-200 м.

Пишаємось та вітаємо наших спортсменів та тренерів з гідним виступом на всеукраїнських змаганнях! Бажаємо невпинно йти вперед до нових звершень!