Токіо-2020. Став відомий розклад гонок веслувальників збірної України на європейському олімпійському відборі

Сайт Міжнародної федерації каное оприлюднив розклад європейської кваліфікації на Олімпійські ігри-2020, яка відбудеться в Сегеді 12-13 травня 2021 року. 


РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ 
Першою боротьбу за ліцензію розпочне каноїстка Людмила БАБАК – об 11.00 за київським часом. Тут відбудеться два попередніх заїзди і, таким чином, у фінал напряму вийде по три спортсменки, а каноїстки, які фінішують на місцях з 4-го по 7-е та одна краща за часом поборються за вихід у фінал у півфінальній стадії. 
За такою ж схемою пройдуть змагання серед каноїстів на дистанції 1000 м, де виступить Павло АЛТУХОВ, серед байдарочниць на дистанції 500 м, де стартує Юлія ЮРІЙЧУК, та в «байдарці-двійці, 1000 м» (Олег КУХАРИК/ Віталій ЦУРКАН). 
По три попередніх заїзди відбудуться у змаганнях байдарочників-одиночників: на дистанції 200 м (Олег КУХАРИК) та 1000 м (Олександр СИРОМЯТНИКОВ). Тут, за системою В, у фінал вийдуть переможці заїздів, у півфінал – спортсмени, який посядуть місця з 2-го по 7-е. 
Попередні заїзди в обох видах, в яких бере участь Олег КУХАРИК, відбудуться в денній сесії: блоки заїздів в цих видах розділяють 24 хвилини – спочатку «К1-200».
Всі фінали відбудуться у другий день змагань.
ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ 
У змаганнях байдарок-одиночок за участю українських спортсменів олімпійські ліцензії отримають учасники, які фінішують в топ-2 (Олег КУХАРИК, Юлія ЮРІЙЧУК і Олександр СИРОМЯТНИКОВ), в решті видів – лише переможці.

Нагадаємо, Олександр Сиромятникоів  - представник Херсонської  області,  майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер Європейських ігор  2019 року х веслування на байдарках двійкахі, спортсмен Херсонської школи вищої спортивної майстерності, тренуеться у Сергія Дубініна

Нашi партнери